درب و پنجره دو جداره آلومینیومی کشویی

درب و پنجره دو جداره آلومینیومی کشویی - قیمت پنجره دوجداره ریلی

درب ریلی بزرگ و پنجره های کشویی با اندازه های بزرگ امروزه برای ویلا ها و ساختمان های مدرن بیش از پیش نصب میشوند. مدل‌ بازشو کشوئی به مرور پیشرفت کرد و امروزه جای خود را بین طراحان و معماران باز کرده است. همچنین امکان استفاده درب و پنجره آلومینیومی کشویی در فضاهای کوچک که امکان باز شدن لولایی وجود ندارد، بر محبوبیت این مدل افزوده است. برای آشنایی بیشتر با بازشونده ریلی یا کشویی در ادامه همراه ما باشید.

معرفی پنجره دوجداره کشویی

درب و پنجره‌های آلومینومی اولین مدل‌هایی بودند که پس از درب و پنجره‌های آهنی مورد استفاده قرار گرفتند. یکی از دلایل استقبال از مدل‌های آلومینیومی، عایق بسیار بهتر آن بود. درب و پنجره‌ دوجداره آلومینومی از پروفیل‌های الومینیوم ساخته می‌شوند. در ابتدای ساخت درب و پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی مدل‌ها به وسیله میل‌گردها به هم متصل می‌شدند. به همین علت ساخت پنجره و درب کشویی آلومینیومی امکان پذیر نبود. به مرور زمان مدل اصلاحی اس تی وارد بازار شد. علی رغم امکان دوجداره شدن این مدل‌ها، درزهایی در آن وجود داشت. در درب و پنجره‌های ریلی از پروفیل‌های ریلی استفاده می‌گردد. پروفیل لنگه روی پروفیل فریم به وسیله غلتک باز و بسته می‌شود. از انواع پنجره‌های دو جداره کشویی می‌توان به یک لنگه باز شو و دو لنگه باز شو اشاره کرد.

آلومینیوم به عنوان قوی‌ترین فلز شناخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین مسائل برای ساخت پنجره کشویی یا درب کشویی مقاومت فلز مصرفی به خوردگی است. آلومینیوم به علت مقاومت بالای خود به خوردگی برای درب و پنجره‌های کشویی مناسب به شمار می‌رود.

اگر به دنبال بهترین پنجره دوجداره کشویی هستید از محصولات شرکت نماسازه آلومینیوم استفاده نمایید. این شرکت با ارائه بهترین محصولات پنجره آلومینیومی کشویی زمینه اعتماد مشتری را فراهم می‌سازد. برای اطلاع بیشتر درباره محصولات این برند خوب ایرانی از سایت namasaze.com استفاده کنید.

سیستم بازشو کشوئی پنجره - درب دوجداره کشویی - پنجره کشویی

مزایای سیستم بازشو کشوئی

اگر به دنبال درب و پنجره برای محیط‌های کوچک و جمع و جور باشید، مدل‌ پنجره دو جداره کشویی بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود. درب آلومینیومی کشوئی بسیار راحت‌تر از سایر مدل‌ها است و فضایی را در هنگام باز و بسته شدن اشغال نمی‌کند. به دلیل امکان باز کردن درب به میزان دلخواه، هدر رفت انرژی مقدار کمتری است.

مشکلات و معایب مدل کشویی

استفاده طولانی مدت از پنجره ریلی، باعث فرسودگی آن می‌شود. در صورتی که درب یا پنجره کشویی آلومینیومی با فشار باز و بسته شود، مدت زمان مفید برای استفاده از آن کاهش می‌یابد. به همین دلیل این مدل درب و پنجره‌ها باید با آرامش کامل باز و بسته گردند. یکی از عواملی که استفاده ریل پنجره کشویی را محدود می‌سازد، بکارگیری حداقل عرض ۱ متر است.

ابعاد استاندارد پنجره دوجداره مدل کشویی یا ریلی

ابعاد پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی بستگی به چهارچوب پنجره دارد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، باید حداقل عرض ۱ متر برای پنجره در نظر گرفته شود. به همین علت این مدل بیشتر مناسب پنجره کشویی تراس است. در هنگام سفارش پنجره‌های دوجداره مدل کشویی به عرض لنگه نسبت به بلندی و ارتفاع توجه کافی داشته باشید.

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره کشویی استاندارد

در هنگام ساخت پنجره ریلی دوجداره باید به حداکثر وزن قابل تحمل توجه کرد. استحکام مناسب پنجره‌ها، مخصوصا در ارتفاع‌های زیاد عامل مهمی در هنگام ساخت آن‌ها است. در هنگام انتخاب پنجره‌های دو جداره کشویی حتما مدل‌هایی را انتخاب نمایید، که در آن‌ها از غلتک استاندارد استفاده شده است. در این مدل از درب آلومینیومی کشویی و پنجره‌ها از غلتک سرامیکی یا استیل استفاده می‌شود. اگر به دنبال خرید محصولات کاملا استاندارد و درب کشویی آلومینیومی تراس هستید، از شرکت نماسازه آلومینیوم استفاده کنید.

قیمت درب ریلی و پنجره الومینیومی کشویی - پنجره ریلی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی

نصب درب و پنجره کشویی آلومینیومی یا ریلی، باید توسط یک شخص با تجربه در این زمینه انجام می‌گیرد. به همین علت باید قیمت نصب را نیز در نظر داشته باشید. نصب پنجره کشویی نیاز به مهارت در این زمینه دارد و در صورت فقدان آن، امکان صدمه رسیدن به پنجره وجود دارد. قیمت پنجره کشویی و قیمت پنجره دوجداره ریلی به عواملی مانند: سطح مقطع، نوع شیشه و اتصالات بستگی دارد. کیفیت نیز عاملی مهم و اساسی در تعیین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی است. هر چه فناوری مورد استفاده در هنگام ساخت پنجره و درب پیشرفته‌تر باشد، هزینه زیادتر می‌شود.

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی ساده و قیمت پنجره دوجداره ریلی آلومینیومی را میتوانید با تماس از کارشناسان نماسازه آلومینیوم استعلام بگیرید.

4/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه

  • پنجره دوجداره کشویی از محبوب ترین مدل ها در بین انواع پنجره‌ است. درب ریلی به حرکت کشوئی لنگه بازشو در جهت چپ یا راست بهترین گزینه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =